הגג דולף? מים חודרים לתוך הבית? אתם כנראה צריכים לצלצל לקבלן האיטום!

על מנת למנוע נזילות מן הגג, ראשית יש לבצע איתור של מקום הנזילה בגג ו\בקירות\מעקים ומאלמנטים החודרים את מערכת האיטום בגג כגון צנרת . לאחר איתור מקום הנזילה יש לקבוע האם זו נזילה מקומית ואז ניתן להסתפק בתיקון מקומי או שהנזילה נובעת ממערכת איטום לקויה במס מקומות ואז יש לבצע איטום מחדש בכל הגג על מנת לשמור על ביתכם מוגן ויבש.

איטום ובידוד הגג הינו שלב הכרחי בבניה של כל בית ואין זה משנה סוג הגג או צורתו, על הגג להיות אטום לחלוטין על מנת לשמור על הבית כולו בפני נזקי מזג האוויר ולמנוע בזבוז אנרגטי בשל חוסר בידוד או בידוד לקוי.

פתרונות איטום מתקדמים
אילו נזקים עלולים להיגרם מביצוע איטום לקוי?
גג הבית נחשב לאחד האזורים הרגישים ביותר ורטיבות החודרת דרכו עלולה לחלחל לכל חלקי הבית ולגרום נזק רב במידה ולא מטפלים בזמן.
יתרה מכך, הזנחה של גג שאינו אטום יכולה ליצור נזק בלתי הפיך במבנה כולו אשר יפגע במערכות  הבנייה הנוספות בבית כגון צבע טיח בטון ריצוף חשמל ועוד ובהעדר טיפול הולם לאורך זמן גם לבעיות בריאותיות.
ע כן, אין לזלזל בנושא איטום ויש לבצעו אך ורק על ידי קבלן מקצועי, בעל ניסיון, עם המלצות וצוות שעבר הכשרות מתאימות.
זיפות 10 - מגוון שיטות איטום תחת קורת גג אחת!
כשאתם בוחרים בזיפות 10 אתם יודעים בוודאות שתיהנו משירות מקצועי, אמין ומהיר.
אנו מספקים שירותי איטום גגות מעל ל-25 שנה, אחרי אין ספור גגות אותם שאטמנו אנו יכולים להגיד לכם בביטחון כי נוכל לסייע לכם במשימה על מנת שתהנו מגג עמיד ומבית יבש בכל עונות השנה
אנו מספקים פתרונות לכל סוגי הגגות ומתמחים בשיטות איטום שונות במטרה לספק ללקוחתנו מענה כולל…
לייעוץ חינם חייגו 050-9095009 או השאירו פרטים: