מתי כדאי להשתמש ביריעות ביטומניות לאיטום הגג?
כיום, איטום גגות ביריעות ביטומניות היא הדרך הנפוצה ביותר כשמדובר באיטום גגות בטון.
באיטום ביריעות ביטומניות  איכותיות על ידי בעל מקצוע, נהנה מתוצאות איטום מצוינות ובאיכות גבוהה. נהוג לעשות שימוש בשיטה במקרים רבים ביניהם גגות גדולים וקטנים, משטחים מרוצפים, מרפסות ועוד…
יתרונות האיטום ביריעות ביטומניות?!

אורך החיים ורמת האמידות של יריעות ביטומניות הן גבוהות.
איטום מקצועי בשיטה זו ינעיק לך פתרון לשנים רבות (10 שנים בממוצע) כך שלא יידרש לבצע איטום מחדש כל שנתיים. ביריעות ביטומניות בעלי תו תקן יש שקיפות מלאה בנוגע לטיב החומר.

יריעות ביטומניות

על גבי יריעה ביטומניות ניתן למצוא בקלות את המרכיבים שמהן היא עשויה ואילו את אופן ההתקנה המומלצת ביותר. שיטה מהירה ויעילה. תוכלו ליהנות מפיתרון איכותי ויעיל תוך פרק זמן קצר יחסית.

ממה עשויה יריעה ביטומנית?

יריעה ביטומנית עשויה משילוב של מספר חומרים בעלי כושר בידוד גבוה כשהעיקריים מביניהם הם הביטומן והשריון. (משלבים חומרים נוספים כגון: אתילן, פרופילן, פוליאסטר ועוד…).

הביטומן הינו חומר אשר נהפך לנוזלי בתהליך חימום וממצק את עצמו חזרה בטמפרטורת החדר. אופיו מאוד דומה לזו של הזפת ומעניק את אותה התוצאה… (פשוט בשיטה שונה) יריעה בעלת שיריון הינה פיתרון מיטבי כאשר היריעה נמצאת בחשיפה ישירה לשמש, השריון, אגרגט לדוגמא, הינה שכבת אבנים המצפה את החלק העליון של היריעה. שכבה זו מהווה הגנה על היריעה ומאריכה את חיי היריעה הביטומנית.

מומלץ לבקש יריעה אשר מכילה גם פיברגלס מאחר ולחומר זה יש השפעה טובה באיזון ובייצוב היריעה.

לסיכום, שימוש ביריעות ביטומניות לצורך איטום גגות היא מהירה, יעילה ומעניקה פיתרון לאורך זמן… זו בהחלט שיטת איטום מומלצת אם  הגג  אותו אנו מבקשים לאטום מתאים לאיטום ביריעות ביטומניות.

לייעוץ חינם חייגו 050-909-5009 או השאירו פרטים: