מה חשוב שתדע בנוגע לסיוד גגות?

סיוד גגות הינו תהליך משלים כאשר עושים שימוש בזפת על הגג.
הסיבה שיש צורך לסייד את הגג ולהלבין אותו היא התחממות הגג לטמפרטורות גבוהות כשיש שמש חזקה. הזפת הינו חומר שחור וקולט את השמש בצורה טובה יותר מצבעים אחרים ולכן הגג סופג לתוכו את החום במהלך כל היום.

החיסרון הגדול מתבטא בכך שכל החום שנספג במהלך היום נפלט אל חלל הבית בשעות הלילה… אמנם הגג אטום אבל תמיד חם!!!

תהליך סיוד הגג מתבצע באמצעות שימוש בתערובת מיוחדת שמטרתה לצבוע את הגג בלבן ובכך להוריד משמעותית את קליטת החום שהגג סופג ישירות מהשמש.
תערובת ההלבנה עשויה מסיד, מים ודבק אקרילי מיוחד אשר מדביק היטב את התערובת לשכבת הזפת ובכך נדבק לאורך זמן מהווה שכבת הגנה בסיסית על הזפת ומפחית את הטמפרטורה בתוך המבנה.

טיפים חשובים בנוגע לסיוד גגות?

1. מומלץ לבצע הלבנה על גג בזמן שהוא קר.
תהליך ההתייבשות הראשוני של החומר על גבי הזפת צריך להתבצע לא באמצעות השמש. מכת חום לא תייבש את החומר בצורה נכונה ולעיתים קרובות אף תגרום לסדקים בשכבת הסיד כבר מההתחלה.

2. הכי זול עלול לעלות לך ביוקר.
אם ברצונך לבצע תהליך סיוד איכותי יש צורך להשתמש עם חומרים איכותיים להכנת תערובת הסיוד. מצאת מחיר זול בהרבה מהמתחרים? יש סיבה לכך ויתכן כי איש המקצוע יצטרך לחסוך בעלויות החומרים…
תערובת לא טובה תפגע באיכות הסיוד, מה מאומר שמהר מאוד תיאלץ להלבין את הגג שלך מחדש. כמובן שהלבנה מחודשת כרוכה בהוצאה מחודשת…

3. מה היא הלבנה באיכות גבוהה?
טיב החומרים שמהם מכינים התערובת משפיעים באופן ישיר על איכות הלבנת הגג.
שימוש בכמות מספקת של דבק איכותי מסוג אקרילי, שימוש בחומר מלבין אקרילי וביצוע תהליך הסיוד במזג האוויר המתאים יהוו תהליך הלבנה איכותי ובאיכות גבוהה!
כמובן שחשוב לציין כי חשוב שהלבנת הגג תיעשה בידי איש מקצוע מנוסה ומוסמך אשר באמת יוכל להעניק תוצאה סופית באיכות גבוהה…

מתמחים בסיוד והלבנת גגות!
זיפות 10 מתמחה בזיפות וסיוד גגות כבר למעלה מ-25 שנה, עם אין ספור לקוחות מרוצים אנו יכולים להגיד בבטחה כי אצלנו תקבלו את הטוב ביותר. התקשרו עוד היום למספר 050-9095009 ותיהנו משירות אדיב, צוות מקצועי ומחיר משתלם.
לייעוץ חינם חייגו 050-909-5009 או השאירו פרטים: