שירות פשוט פצצה!

אם אתם מחפשים איש מקצוע מנוסה בתחום של זיפות ואיטום גגות, אבי בוקר זה האיש בשבילכם. אני ובני משפחתי סבלנו מבעיות איטום מספר שנים שחזרו על עצמם מידי שנה למרות שניסינו לתקן, חבר יקר שהכיר את הבעיה שלנו המליץ לי על חברה בשם זיפות 10 והחלטתי שאני נותן עוד ניסיון לתיקון הבעיה ולשמחתי לא טעיתי בפעם הזו. ידעו לשאול את השאלות הנכונות עוד בטלפון ולאפיין את הבעיה בצורה מקצועית, עם זה גם הגיע פתרון איכותי מצידם שמאפשר לי ולבני משפחתי ליהנות מבית יבש גם בימים הכי גשומים.

אז תודה ענקית לצוות של זיפות 10.

יקיר שלי

ממליץ בחום על השירות של זיפות 10!

הייתי זקוק לשירות איטום לגג לפני החורף ולאחר חיפוש בגוגל נתקלתי בהם והחלטתי לקבל גם מהם הצעת מחיר. אחרי שדיברתי עם בחור בשם אבי הבנתי שמדובר בחברה מקצוענים ובעלי ניסיון רב בתחום והחלטתי שאני מתקדם איתם בתקווה שלא אתאכזב (הפעם לא הגעתי דרך המלצה של מכר)  ולשמחתי הכול היה פשוט מושלם. הגיע צוות בזמן, סיפק עבודה מקצועית וגם סיימו את העבודה בהתאם ללוח הזמנים שהוגדר.אין מה להוסיף יותר מידי, קיבלתי שירות איכותי ואני בגדול מבסוט.
מי שמחפש שירותי איטום, ממליץ לבדוק מה יש להם להציע…

אוהד שטרית

רציתי להגיד תודה ענקית לצוות המקצועי של זיפות 10.
בחורף האחרון סבלתי מנזילה פתאומית בגג שעשתה לי בלגן גדול בבית, הגעתי לזיפות 10 בעקבות המלצה של חברה שהתנסה לשירות ולשמחתי הקשבתי לה.
התקשרתי אליהם, הם הגיעו כבר בבוקר למחרת וסיפקו לי פתרון מקצועי תוך מספר שעות. תודה רבה על הקשבה לצורך שלי והבנה שאני זקוקה לשירות מהיר ומענה בהתאם.

בהחלט ממליצה בחום, אוסנת.

אוסנת שטרית
לייעוץ חינם חייגו 050-909-5009 או השאירו פרטים: