על פי נתונים המוצגים באתר Gov.il, כ-20 אחוז מקרב האוכלוסייה הינם אנשים עם מוגבלות הזקוקים לנגישות דיגיטלית. א.ב זיפות 10 עושים את המיטב במטרה לספק חוויה נוחה וידידותית יותר באתר לכל קהליו כולל אנשים בעלי מוגבלות ביצענו מגוון פעולות שמטרתן להנגיש את המידע הקיים. 

 

רמת הנגישות

אנו מקפידים ופועלים בהתאם בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 (להלן: "התקנות") ברמת AA, וכן, מיישם את המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C. ובכפוף לחוק הנגישות על פי תו התקן הישראלי 5568. 

בעברית: WCAG 2.0 הנחיות לנגישות תכנים באינטרנט

באנגלית:  0Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.

 

תאימות לסוגי דפדפנים ומכשירים שונים

 

תיקונים והתאמות שבוצעו לנגישות באתר האינטרנט

באתר מותקן תוסף נגישות המופעל באופן אוטומטי עם כניסת הגולשים לאתר. בעת לחיצה על סמל הנגישות המלווה את הגולשים תמיד (ממחשבים וניידים) ניתן לבצע התאמות נגישות בקלות. בנוסף, ישירות מתוך אייקון נגישות ניתן להגיש להצהרת נגישות. 

 

הסדרי הנגישות הפיזיים לבית העסק

 לדוגמה: האם יש חניית נכים בקרבת הסניף, האם קיימת מערכת שמע לכבדי שמיעה, האם ישנם שירותי נכים, האם קיימת רמפה המאפשרת הגעה לסניף באמצעות כיסא גלגלים וכן הלאה.

 

הסדרי הנגישות הפיזיים לבית העסק

א.ב זיפות 10 מספקים מידע דרך אתר האינטרנט שלנו, אנו לא מבצעים פגישות עם קהל בבית העסק. במידה ודרוש פגישה פיזית עם הלקוח  אנו מבצעים אותה בסביבה חיצונית כגון בית קפה. נשמח להתאים את מיקום הפגישה במקום מונגש לפי צורכי הלקוח!  את השירותים שלנו אנו מספקים בבית הלקוח / באולם אירועים וכד' בהתאם לצורכי הלקוח. 

החרגות 

חשוב לנו לציין כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל התכנים באתר ייתכן וישנם עדיין חלקים שלא הונגשו באופן מלא / טרם הונגשו. אנו פועלים כדי לשפר באופן שוטף את תכני האתר ושומרים על מבנה נוח וידידותי. 

 

יצירת קשר בנושא נגישות 

במידה ונתקלתם בבעיה כלשהי הקשורה לנגישות באתר האינטרנט שלנו נשמח לקבל משוב והערות. בכל בעיה או שאלה ניתן ליצור קשר עם הפרטים הבאים

– שם מלא: אמיר בוקר 
– טלפון: 050-9095009
– דואר אלקטרוני: Office@ziput10.co.il
– כתובת פיזית: 

הערה: כדי שנוכל לספק מענה יעיל ויסודי, בעת פניה אלינו בנושא נגישות אתר אנו ממליצים לתאר לנו את הבעיה בצורה הטובה ביותר. לכן אנו ממליצים לצרף לפניה תיאור מלא של הבעיה, קישור לעמוד בו היתה בעיה, סוג הדפדפן בו גלשתם, מאיזה מכשיר נתקלתם בתקלה.

מידע נוסף בנושאי נגישות

נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

נגישות ישראל – העמותה לקידום נגישות ועצמאות הנכים בישראל.

נגישות לאינטרנט – איגוד האינטרנט הישראלי.

 

תאריך אחרון של עדכון הקשור לנגישות באתר:  1.7.23